РЕДАН - небезпека в тилу!
Небезпека в тилу: що потрібно знати батькам про ПВК Редан, щоб захистити свою дитину
Учасників агресивної субкультури ПВК Редан, яка влаштовує масові бійки, почали помічати в українських містах, зокрема у Києві, Харкові, Івано-Франківську, Львові, Дніпрі, Полтаві, а також на Закарпатті. За даними Нацполіції України, згалом протягом двох днів у різних регіонах держави відбулося близько 30 зібрань молоді.
Представники субкультури називають себе павуками та носять одяг із зображенням павука та четвірки. Це вказує на джерело появи руху — японський аніме-серіал Hunter x Hunter, що розповідає про бандитське угруповання під назвою Геней Рьодан.
Участь дитини у будь-якій субкультурі може свідчити про бажання віднайти приналежність до певної групи. Однак не може свідчити напряму про стан її сім’ї.
Найчастіше підліток прагне знайти розуміння, якого йому не вистачає у буденному оточенні. Тож якщо у батьків з дитиною налагоджені довірливі стосунки й вони можуть сісти та у комфортній обстановці поговорити про те, що хвилює підлітка, то ймовірність її участі у субкультурі може значно зменшитись.
Якщо підліток проявляє агресію, або ж має прильність до цієї субкультури, то можна спробувати звернутись до дитячого психолога.
Водночас не варто поспішати забороняти дитині дивитись аніме, оскільки японська анімація є певним видом мистецтва. Тож варто, хіба що поцікавитись, про що розповідається в історії. Певна зацікавленість у захопленнях підлітка може навіть трохи зблизити батьків з дитиною.