Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 12 чоловік

Наказ про підсумки виховної роботи за 2023-2024 н.р.

Дата: 13 червня 2024 о 12:01
Автор: Рубан Т. М.
74 перегляда

ШАТУРСЬКА ГІМНАЗІЯ

ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

          НАКАЗ

06.06.2023 року                                с. Шатура                                    № 42

Про підсумки виховної роботи                                                                                        за 2022-2023 навчальний рік 

Відповідно до плану роботи школи  на 2022/2023 навчальний рік на виконання  Закону України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,
відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, яка схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 14.12.2016 № 988-р,  наказу МОН  від 06.06.2022 № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України та визнання таким, що втратив чинність, наказу МОН України від 16.06.2015 № 641», листа МОН України від 10.08.2022 № 1/9105-22 «Щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2022-2023 н.р.», Методичних рекомендацій з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2022-2023 н.р.,
педагогічний колектив спрямував  роботу  на проведення корекційно-розвивальної  роботи  з дітьми, залучення кожного учня (вихованця  дошкільної групи) до участі в різних сферах діяльності на основі його нахилів та здібностей, організації змістовного позаурочного дозвілля.

Виховна робота протягом навчального року була направлена на створення сприятливих та безпечних умов для всебічного розвитку дітей на кожному з вікових етапів, їх адаптації в соціумі, формування патріотизму, демократичного світогляду, ціннісних орієнтирів, засвоєння морально - етичних норм, сприйняття власної індивідуальності, впевненості в собі, на усвідомленому виборі здорового способу життя, на осмислення самовизначення у виборі професії, на пропаганду духовних надбань українського народу, на виховання любові до рідної землі, мови, на формування правової культури, негативного ставлення до протиправних діянь, розвиток учнівського самоврядування, співпрацю з батьками, з закладами охорони здоров’я та громадськими організаціями. Виконання завдань і реалізація основних принципів виховної роботи протягом навчального року здійснювалися за основними напрямками:

- військово-патріотичне виховання;

- національно-громадянське виховання;

- екологічне виховання та формування здорового способу життя;

-

- трудове виховання ;

 - морально-правове виховання;

 - художньо-естетичне виховання;

 - творчий розвиток особистості;

 - родинно-сімейне виховання.
 

Протягом  2022-2023  навчального  року  відбулися засідання методичного об’єднання класних керівників та вихователів, на яких визначені основні напрямки  та   завдання   методичної  та  корекційно - виховної   роботи , обговорювались питання «Ознайомлення з нормативними документами Міністерства освіти і науки», «Робота з батьками в спадщині В.О.Сухомлинського», «Диференціація та індивідуалізація виховання – необхідна умова розкриття творчої індивідуалізації особистості», «Виховання культури особистості», «Сучасний погляд на національне виховання», «Виховання толерантності: гендерний аспект», «Духовно-моральне становлення школярів», «Робота з дітьми групи ризику», «Виховання патріотизму у взаємодії сім’ї і школи».

Реалізація напрямів виховної роботи здійснювалася через систему традиційних загальношкільних, класних та позакласних заходів. На початку навчального року створено банк даних дітей, які потребують соціального захисту,  складено соціальні паспорти класів,  вивчено стан охоплення учнів у гуртках  у позаурочний час, проведено роботу по залученню учнів до них.    Загальношкільні, позашкільні та класні виховні заходи проводились у відповідності до річного плану роботи гімназії,  планів виховної роботи класних керівників.  В зв’язку з  дистанційним навчанням  проводились   бесіди.  Але масові заходи через   військовий стан в країні  не проводились. 

З метою пропаганди, формування вмінь та навичок  здорового способу життя, розширення функціональних можливостей організму дітей та формування практичних вмінь та навичок для самостійних занять спортом,   для учнів проводився  тиждень безпеки життєдіяльності.

Усі класні керівники провели в повному обсязі заняття з циклу «Безпека життєдіяльності» щодо вивчення правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», дорожнього руху, заняття щодо вивчення правил протипожежної безпеки, запобігання отруєнь, правил безпеки при користуванні газом, безпеки з вибухонебезпечними предметами, безпеки на воді, безпеки користування електроприладами,  профілактики туберкульозу, гепатиту  та інших інфекційних захворювань.

Велика увага  приділяється  трудовому вихованню та профорієнтаційній роботі. Проведено трудовий десант по прибиранню шкільного подвіря, озелененню класних кімнат.

Завданням естетичного виховання дітей у  закладі освіти є не тільки розширення художнього сприймання, списку прочитаних книг, почутих музичних творів, а й організація людських почуттів, духовного росту особистості, регуляція і корекція поведінки. Проведено з старшокласниками диспут «В чому краса людини», анкету-сповідь «Чому я такий». Взяли участь у щорічній акції «День вишиванки». 

Поряд із традиційними формами виховної роботи значне місце посідає шкільне учнівське самоврядування. Кожне  міністерство: «Шкільної мудрості»,  «Охорони здоровя і спорту», «Дисципліни та порядку», «Культури та дозвілля», «Інформації» проводить певну роботу протягом навчального року. 

Волонтерська робота в гімназії на належному рівні. Учні зі своїми родинами є постійними учасниками збору продуктів харчування для ЗСУ. Впорядковують  Обеліск загиблих односельчан в роки Другої світової війни. Допомагають в прибиранні території біля гімназії, дитячого майданчика.

Свято до Дня захисту дітей пройшло нетрадиційно у вигляді квеста «За мирне життя -  за щасливе дитинство!»

Але поряд із зазначеними позитивними результатами у  виховній   роботі  закладу, мають місце недоліки, а саме:

- не на достатньому рівні працюють органи учнівського самоврядування, актив школи потребує постійної допомоги  педагога-організатора ( відсутня штатна одиниця),  класних керівників;

- недостатня  робота  проводиться щодо батьківського всеобучу.  

 

Враховуючи результати аналізу виховної роботи

НАКАЗУЮ:

  1. Вважати рівень організації  виховної   роботи  у закладі достатнім.

2. Класним керівникам Петровській І.В., Сюр С.Г., Литвин Т.А.  Талалаївській В.М., Калюжній С.А., Татаренку І.М. та вихователю дошкільного підрозділу Багнюк В.І. :

2.1. Забезпечити виконання календарного планування  виховної   роботи  у класах та дошкільному підрозділі на 2023-2024 навчальний рік, використовувати різноманітні форми та методи  виховної   роботи  з учнями та вихованцями-дошкільнятами.

                                                    Протягом 2023-2024 навчального року            

     2.2. Здійснити організаційні заходи щодо більшої кількості охоплення дітей гуртковою роботою у закладі освіти             

                                                                                                                              Протягом 2023-2024 навчального року

     2.3. Систематично проводити засідання активу дитячої організації        

                                                    Протягом 2023-2024 навчального року

     2.4. Організовувати змістовне дозвілля школярів, дошкільнят з метою розвитку   ініціативи та творчих здібностей учнів та вихованців.                                                      

                                                                                                       Протягом 2023-2024 навчального року

2.5. Приділяти  максимум уваги виховній роботі, яка сприяє здоровому способу життя учнів.

  1. Учителю фізкультури  Татаренку І.М. забезпечити активну участь учнів закладу в    спортивних змаганнях серед загальноосвітніх шкіл, враховуючи безпеку дітей .

                                                     Протягом  2023-2024  навчального року

  4. Дирекції закладу освіти здійснювати контроль  за  виконанням плану  виховних  заходів 2023-2024  навчального   року .                           

                                           Протягом 2023-2024  навчального   року

5. Контроль  за  виконанням даного  наказу   залишаю за собою

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.